Blokhuispoort, 5,-

Asteriks is jarig!! Cairo Liberation Front + tdtmcm + The Boosters + DJ Ray Koocks

Vierwerf hoera!

Hoera! Hoera! Hoera! Hoera! Asteriks is vier jaar oud. Dat verdient een legendarisch feest om te vieren (da's een woordgrap) dat we bijna tweehonderd shows hebben gedaan. Simpel gerekend staat dat tot zo'n 125000 danspassen* in Asteriks, en daar zijn we trots op. Tijd om richting de 150000 danspassen te gaan, dat gaan we regelen met het epische Cairo Liberation Front en TDTMCM (The Don't Touch My Croque-Monsieurs). Mr. Wallace komt helaas niet wegens ziekte. Vervanger: The Boosters!  Tussendoor draait CD- en vinyljunk  DJ Ray Koocks. Kaarten kosten €5,- en zijn online of bij King Kong Records te koop. Hoera! Hoera! Hoera! Hoera!

Van onze verjaardag ga je een heleboel zien. Maar liefst vier teams voeren campagne om de avond onder de aandacht te brengen. Teams van vrijwilligers, die hun eigen waarde van Asteriks opschrijven, een beeld geven op een poster en misschien wel jouw timeline gaan volspammen. Inhoudelijk geneuzel? Dat mag je ook vinden en alsnog langskomen, want het Cairo Liberation Front met zorgt er hun epische electro cha3bi in ieder geval voor dat we iets dichterbij de 1500000 danspassen gaan komen.

De pioniers vcan CLF braken eerder al clubs en grote podia af op onder veel meer het ADE, STRP en Best Kept Secret. Het collectief, dat niet uit Amsterdam komt, promoot 'the sonic Arabic Revolution'. En revoluties, daar houden wij wel van. Hoe het klinkt? Stel je maar eens voor wat er gebeurt als Omar Souleyman met Sean Paul de studio induikt en daarmee het podium bestormt met de overtuiging van Motörhead.

Mr. Wallace moest helaas afhaken wegens ziekte. Beterschap! Puike vervanging gevonden in de vorm van The Boosters. Hard feest!

De sound is de baas bij DJ Ray Koocks: heerlijke obscura en muzikale memorabilia - rock 'n roll en niks anders!

* toelichting rekensommetje: 25000 (=200 shows x gemiddeld 125 bezoekers) gedeeld door 4 = 6250. Gedeeld door drie want pop, rock, indie en wereldmuziek zijn dansbaar. Singer-songwritermuziek doorgaans minder. 6250 x gemiddeld 200 danspassen = 1250000. Geen speld tussen te krijgen.

Proost!

Algemeen
info@podiumasteriks.nl
Vrijwilligers
Pieter Hielkema - 06 407 807 79
vrijwilligers@podiumasteriks.nl
Jelle van Gosliga - 06 487 677 48
Propaganda
Esther Kloosterman - 06 839 807 80 communicatie@podiumasteriks.nl
Tom Fopma - 06 340 083 89
tom@podiumasteriks.nl
Iris Bos - 06 128 765 34
info@podiumasteriks.nl
De baas
Koen Haringa - 06 133 677 91
koen@podiumasteriks.nl
Blokhuisplein 40
8911 LJ, Leeuwarden

Deze foto's zijn gemaakt door Hans Jellema. Hans is de fotografiebaas bij Asteriks en maakt nogal briljante foto's van, tsja, 'dingen'. Kijk zelf maar eens op zijn website. Deze zijn van een uitverkochte show van The Grand East, gemaakt in onze 16e eeuwse gevangenis. Lekker plekje voor een poppodium, toch?