Blokhuispoort, 10,-

[UITVERKOCHT] Asteriks special: DeWolff + Go Go Berlin

Psychrock van festivalbazen

BAM: DeWolff komt terug naar Leeuwarden! Na een jetser van een show op Welcome to The Village en een nieuwe plaat op zak, ROUX-GA-ROUX, duiken ze de clubs in. We halen ze daarom maar wat graag naar Leeuwarden voor een Asteriks Special =] En supertof: deze show doen we gewoon in onze eigen Asterikszaal. De show is he-le-maal uitverkocht!

In de acht jaar sinds DeWolff het daglicht, zag is de band uitgegroeid tot één van de grootste live bands van Nederland. De band bracht in de tussentijd vijf studio albums uit. Ook live wist DeWolff zichzelf op een unieke wijze te vertonen: onuitputtelijke energie en grenzeloos enthousiasme. En die energie komt goed van pas, want ze spelen in ons Asteriks extra lang. Fuck yes. =]

De Deense rockers van Go Go Berlin speelden al honderden shows door heel Europa, en hebben meerdere keren Eurosonic aangedaan. In hun thuisland staan de gasten al aan de top van de muzikale eredivisie, maar nu gaan ze met nieuwe plaat voor definitief Europees succes. Hun psychedelische rock ‘n roll grijpt terug naar de jaren ‘60; denk aan The Doors en Led Zeppelin, maar dan iets swingender.

UITVERKOCHT - UITVERKOCHT - UITVERKOCHT - UITVERKOCHT!

Algemeen
info@podiumasteriks.nl
Vrijwilligers
Pieter Hielkema - 06 407 807 79
vrijwilligers@podiumasteriks.nl
Jelle van Gosliga - 06 487 677 48
Propaganda
Esther Kloosterman - 06 839 807 80 communicatie@podiumasteriks.nl
Tom Fopma - 06 340 083 89
tom@podiumasteriks.nl
Iris Bos - 06 128 765 34
info@podiumasteriks.nl
De baas
Koen Haringa - 06 133 677 91
koen@podiumasteriks.nl
Blokhuisplein 40
8911 LJ, Leeuwarden

Leeuwarder tekenaar / illustrator Kasper van Dijk (37) tekent sinds 2014 met scratchboard. Bij deze techniek krast hij met verschillende mesjes een witte voorstelling uit een zwart gemaakt kleibord. Kasper tekent veelal Leeuwarder gebouwen, portretten en cartoons.