Blokhuispoort, 5,-

Astersonic: Black Honey + De Underjordiske + Núria Graham

Het beste van Eurosonic, gewoon in je Asteriks

Ahwyiss, je jaarlijkse alternatief voor Eurosonic is er weer. Voor iedereen die geen kaartje wist te scoren voor hét bandjes-ontdek-festival van Europa hebben we goed nieuws: in je Asteriks check je een greep uit het gigantische programma voor maar vijf piek. Met dit jaar Black Honey (Engeland), De Underjordiske (Denemarken) en Núria Graham (Spanje)! Kaarten haal je vast in de online vvk voor vijf piek.

Black Honey uit de UK: vier garagerockergs uit Brighton die super catchy indierockliedjes met een psychedelisch jaren zestig sausje maken. Zangeres/gitarist Izzy Bee, gitarist Chris Ostler, bassist Tommy Taylor en drummer Tom Dewhurst is zo'n bandje met precies genoeg branie, talent en ballen om uit te kunnen groeien tot iets supertofs. Een gruizig scherp randje en de sensuele zang van Izzy Bee maken Black Honey tot de ideale Astersonic-headliner

Op de poster staat ook De Underjordiske, een psychedelische rockband uit Denemarken. Een hypnotiserende sound vol dromerige gitaren, catchy drums en die klassieke rockstem. Ook te zien: Núria Graham uit Barcelona, die met haar debuutalbum Bird Eyes flink wist te overtuigen. Ze maakt subtiele folksongs, en haar te gekke stem doet vermoeden dat ze een stuk ouder is dan de 18 jaar die in haar paspoort staat.

Poster: Wouter Hylkema.
Foto's: Marijn Bruinen.

Mailen
Optreden
Jelle van Gosliga, 06 4876 7748
Denise Hendriks, 06 5220 5538
Publiciteit
Koen Haringa, 06 1336 7791
Stephanie Kemper, 06 5514 1839
Vrijwilliger worden?
Blokhuisplein 40
8911 LJ, Leeuwarden

Zaalverhuur